Олександр Писарук: забезпечення ефективної та оперативної взаємодії між регулятором та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб є вкрай важливим

1 комментарий
Водночас учасники засідання погодилися з Василем Пасічником щодо необхідності підвищення оперативності й прозорості раннього реагування на проблеми в банках. Також під час діалогу йшлося про забезпечення успішного виконання Фондом своїх функцій, а також доцільність створення й особливостей діяльності перехідного банку, передбаченого абзацом третім частини 16 статті 42 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".Перше засідання постійно діючого комітету Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – комітет) відбулося 4 вересня 2014 року.

Метою створення та роботи комітету є координація діяльності для оперативного обміну інформацією між регулятором та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) та тісної співпраці для реалізації питань, що становлять спільний інтерес, а також прийняття узгоджених рішень. Засідання комітету відбуватимуться на щомісячній основі.

До складу комітету увійшло по чотири представники Національного банку України та Фонду, а очолюють його співголови (по одному від кожної установи) – перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук та директор-розпорядник Фонду Василь Пасічник.

"Забезпечення ефективної та оперативної взаємодії між Національним банком України та Фондом є вкрай важливим, особливо в умовах фінансової кризи та непростої ситуації в країні. На мою думку, така консолідація наших дій дозволить покращити процес роботи з проблемними банками та механізм виводу неплатоспроможних банків з ринку. Завдяки цьому ми сподіваємося підвищити рівень захисту інтересів вкладників та кредиторів банків", – зазначив Олександр Писарук.

Під час першого засідання комітету обговорювались питання взаємодії між регулятором та Фондом у процесі роботи з проблемними банками, покращення механізму створення перехідних банків, необхідності спільної інформаційної та фінансово-просвітницької політики, зокрема щодо банків, віднесених до категорії проблемних та неплатоспроможних.

Водночас учасники засідання погодилися з Василем Пасічником щодо необхідності підвищення оперативності й прозорості раннього реагування на проблеми в банках. Також під час діалогу йшлося про забезпечення успішного виконання Фондом своїх функцій, а також доцільність створення й особливостей діяльності перехідного банку, передбаченого абзацом третім частини 16 статті 42 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

http://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=10235525&cat_id=55838

1 комментарий :

  1. Можливо, Василь Васильович зрозумів, що перегнув палку, захопившись ліквідацією банків.Василь Васильович, завдання Фонду - рятувати банки, а не знищувати і грабувати вкладників.Одумайтесь і виправте свою помилку.

    ОтветитьУдалить