У п’ятницю 11 вересня вирішиться доля "Дельта банку", можлива ліквідація

Комментариев нет


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір вирішити долю найбільшого неплатоспроможного банку в своєму управлінні - "Дельта Банку" у п’ятницю, 11 вересня, і припускає, що банк може бути ліквідований.

Про це повідомив директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін у ході зустрічі з журналістами, передає УНІАН.

"Дедлайн буде завтра. У мене були великі сподівання, сьогодні сподівання є поменше, але вони ще існують. Ми сподіваємося, що операція відбудеться, але готуємося до того, що, можливо, доведеться відправляти на ліквідацію. Давайте дочекаємося завтрашнього дня, завтра буде розв'язка", - сказав Ворушилін.

Також він повідомив, що на даний час фонд продовжує розбиратися з проблемою дроблення вкладів у цьому банку.

"Сьогодні під розглядом перебувають ще близько 4,5 тисяч осіб, рахунків. Частина з них буде визнана нікчемними, частина піде по судах, частину відпустять", - додав він, зазначивши, що загальна сума за цим спірним вкладами становить до 1 млрд гривень.

Як повідомлялося, 2 березня Національний банк визнав неплатоспроможним "Дельта Банк", через що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у банк тимчасову адміністрацію. У серпні фонд продовжив термін тимчасової адміністрації до 2 жовтня включно.

http://www.epravda.com.ua/news/2015/09/10/559153/

Комментариев нет :

Отправить комментарий